Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MÍSTNOSTI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Barva/dekor: | Bílá |
| Materiál: | Masiv Borovice |
| Celková šířka: | 98 cm |
| Matrace: | Bez matrace |
| Rošt: | Bez roštu (nutno dokoupit) |
| Spací plocha: | 90 x 200 cm |
| Úložný prostor: | NE |
| Celková délka: | 207 cm |
| Nosnost postele: | 120 kg |
| Pro velikost matrace: | 90 x 200 cm |
| Výška čela u hlavy: | 50 cm |
| Výška čela u nohou: | 33 cm |
| Výška k horní hraně roštu: | cca 25 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










