Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
5333 hodnocení
5
4928x
4
212x
3
73x
2
23x
1
97x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JŠ
Josef Šenk
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
21.6.2026
Průběh 5. Kompletnost 4 - jeden malý vrut neměl závit. Provedení 3 - díry pro otočné hliníkové fixátory (?) jsou hluboké, bez složitého přidržení nelze dosáhnout cíle. Návod k montáži - max. 3, skoro 2. Šetříte na úkor našich nervů a času - luštění jsem věnoval cca tolik času jako vlastní montáži. Např. kolejničky jsem montoval 2x, obrázek je malý a nejasný, atp. To je klasika - autoři návodů mají dojem, že jejich čtenáři vědí o výrobku to co oni. Rada (je mi 84) - představte si, že montuje naprostý netalent a neználek, který si musí i nářadí půjčit ...
Výsledek po mém přičinění a bádání s pár nadávkami - OK, přesně podle představ; dokonce i manželka je spokojena.
Zdravím J. Šenk.
ZČ
Zoja Červienková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2026
Sedačka super, obchod super, jen ta dodací lhůta pokulhává. Ale jinak spokojenost.
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2026
Sedačka byla přivezena v avizované lhůtě milým řidičem a vypadá dobře.
JK
Jana Kocendova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
HP
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Pořídila jsem sedačku, jež je hezká a příjemná, za cenu od Luceda skvělá. Komunikace a dodání jsou však katastrofální. Po uplynutí avizovaného data dodání jsem neobdržela žádné informace, ze strany Luceda absolutní ticho. Rozhodla jsem se tedy telefonicky společnost kontaktovat a bylo mi řečeno, že až to bude, dají mi vědět. Ozvali se až za několik týdnů. Od data objednání k datu doručení uběhl měsíc a půl. Rozhodně tedy nedoporučuji, pokud spoléháte na avizované datum dodání.
DV
Dagmar Vrbova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Díky moc kluci příjemní pracovití
MB
Marián Blahovec
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
Vše ok. Sedačka hezká uvidíme co vydrží. Jedna hvězdička dolů za předraženou možnost výnosu do bytu (v mém případě půl patra) za 3500 Kč je šílené a to za to dá málokdo ,a ja taky ne.
M
Martin
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
V reklamách mají, že Vám nabytek po doručení složí, což se ale nestalo. Matraci nám doručili špinavou, sice se slevou, ale i tak. Za výnos do prvního patra si učtovali 500,-
SP
Sylva Prknova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Vše ok, jednání super, bez problémů. Děkujeme
HV
Holubová Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Postel je úžasná ❤️.byli nějaké problémy,ale vše se vyřešilo.jsem spokojená.kdybych si v budoucnu chtěla něco dokoupit,obrátím se na vás.
JŠ
Josef Šuler
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Vše v pořádku
MT
Miroslav Tancl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
👌👌👌👍👍👍
M
Monika K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2026
Z naší strany naprostá spokojenost. Dodání včas v termínu, který jsme si telefonicky upřesnili. Doprava skvělá. Příjemná komunikace ze strany obchodu.
Dle inzercí, které jsem před objednáním četla, jsem si nechala (pro jistotu) sedačku poslat na dobírku, ale nebylo potřeba.
M
Mirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2026
Velká spokojenost.Zbizi krásné, dodaní rychlé
MF
Markéta Furmánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2026
Kvalitní zboží, rychlé dodání 👍
HJ
Hana Jurajdová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2026
Překvapila mne docela dlouhá dodací lhůta. Byla jsem spokojená s paní, která mi volala a upřesnila den a čas dodání křesla. Křeslo je super, stálo za to si na něho chvíli počkat :)
M
Michal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Jsem mile překvapen - realita se od obrázku moc neliší. Je to super, kvalitní výrobek. Dodání asap dle domluvy s operátorkou.
Kč
Kupující čekající
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Dnes jsem objednala sedačku, s tím, že není skladem a doba dodání 14-21 dní. Požádala jsem o urgenci a prioritu na tuto objednávku, na to mi přišla odpověď, že dodavatel má celozávodní dovolenou od půlky června do konce července. Tak to mi tedy mrzí. Uvítala bych nějaké včasnější info na stránkách, aby zákazníci počítali s prodlouženou dobou dodání. Toto není dobré. Toto mi tedy velmi mrzí, jsem zvědavá, kdy se sedačky dočkáme.
MP
Marketa Peterkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2026
Spokojenost s kvalitou i dodáním
SC
stanislav carda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2026
jde to
