Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Popis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Rozměry matrace: | 90 x 200 cm |
| Výška matrace: | 10 cm |
| Tuhost matrace: | H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 110 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna |
| Potah: | Pratelný |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení (2)
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1



