VIDEONÁVOD: Jak sestavit masivní postel krok za krokem

Nakupování nábytku online se stává stále populárnější, a pokud jste si právě pořídili od nás novou postel nebo se na to chystáte, pravděpodobně se ptáte, jak na její montáž. Nicméně, se správným návodem může být sestavení masivní postele zábavným a uspokojujícím projektem. 

VIDEONÁVOD: Sestavte masivní postel krok za krokem

Následujte tento videonávod krok za krokem:

Krok 1: Rozbalení balíků

Jakmile si od nás objednáte masivní postel online, přijde na řadu rozbalení zásilky. Postel Vám bude doručena v demontovaném stavu ve dvou balících. V prvním balíku budete čelo postele a příslušenství, zatímco ve druhém dlouhém balíku naleznete bočnice. 

Nezapomeňte, že balíky je třeba otevírat opatrně, aby nedošlo k poškození obsahu.

Krok 2: Kontrola obsahu

Po otevření zkontrolujte, zda jsou všechny součásti postele a veškeré příslušenství k její montáži v balíku. V případě, že něco chybí, obraťte se na naši zákaznickou linku, která Vám problém pomůže vyřešit.

Krok 3: Příprava spojovacího materiálu

Do bočnic postele zasuňte spojovací kolíky, které jsou součástí příslušenství postele, stejně jako zajišťovací šrouby. Na každou stranu bočnice zasuňte dva kolíky do otvorů.

Krok 4: Sestavení rámu postele

Nyní si postel rozložte do prostoru, kde ji budete chtít umístit a spojte jednotlivé díly pevně k sobě. Snažte se kolíky zasunout co nejvíce dovnitř druhého dílu. 

Pokud vše probíhá podle návodu, budete mít před sebou sestavený rám postele.

Krok 5: Zajištění rámu postele

Sestavený rám postele zajistěte zajišťovacími šrouby. 

Šrouby prostrčte z čelní strany
postele a do otvoru na vnitřní straně postele vložte matice vždy drážkou pro šroubovák směrem ven a průchozím otvorem podélně s bočnicí. 

Šrouby zašroubujte do matek, čímž postel zajistíte a zaručíte její stabilitu.

Krok 6: Přidání roštu a matrace

Na sestavenou postel položte rošt. Pokud chcete rošt maximálně zafixovat, můžete použít menší vruty a spojit rošt pevně s postelí. Vruty nejsou součástí balení. Nakonec na rošt položte matraci.

Pokud jste si postel objednali bez matrace, můžete vybrat z široké nabídky kvalitních matrací v našem e-shopu. 

V nabídce najdete také přikrývky a širokou škálu polštářů a krásné povlečení, které doplní Váš nový nábytek.

Věříme, že sestavit masivní postel není tak obtížné, jak by se mohlo zdát. S tímto videonávodem to bude jistě hračka a můžete být hrdým majitelem elegantního nábytku, který bude kralovat ve Vaší ložnici. 

NÁŠ TÝM Z LUCEDA.CZ VÁM přeje SLADKÉ SNY!

×

Splátková kalkulačka ESSOX