Konferenční stolek Odin - bílá
Náš Konferenční stolek Odin, pro každou domácnost.
Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 60 kg |
| EAN: | 1370 |
| Barva/dekor: | Bílá, Dub |
| Celková výška: | 41,8 cm |
| Celková šířka: | 120 cm |
| Celková hloubka: | 65 cm |
| Funkce/vybavení: | Se šuplíkem, S odkládací policí |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Tvar desky: | Obdélník |
| Příplatek 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Příplatek 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Hodnota 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Hodnota 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

