Konferenční stolek GOD, Černá/Stříbrná 110 cm
Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní konferenční stolek GOD. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením moderních prvků v dekoru Černá se střibrnými prvky s vysokými bytelnými kovovými nohami v černé barvě.
Konferenční stolek je široký 110 cm, nabízí dostatek úložného prostoru.
Každý kus nábytku z kolekce GOD je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Černá se střibrnými prvky.
Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí černých úchytků.
Konferenční stolek je součástí kolekce GOD, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky.
Celá kolekce se skládá z televizního stolku, komody, konferenčního stolku a tří šatních skříň (150, 200 a 250 cm).
BARVA DEKORU - Černá/Stříbrná:
![]() Černá |
* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barva/dekor: | Černá, Stříbrná |
| Celková výška: | 47cm |
| Celková šířka: | 110 cm |
| Celková hloubka: | 58 cm |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Tvar desky: | Obdélník |
| Příplatek 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Příplatek 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Hodnota 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Hodnota 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


