Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
5,0
1 hodnocení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle z masivu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva/dekor: | Dub, Olše, Ořech, Borovice |
| Materiál: | Masiv Borovice |
| Celková výška: | 95 cm |
| Celková šířka: | 43 cm |
| Celková hloubka: | 45 cm |
| Výška k sedu: | 45 cm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

