Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Barva/dekor: | Grafit |
| Materiál: | Lamino |
| Celková výška: | 31 cm |
| Celková šířka: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 37 cm |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Funkce a doplňky: | Uzavřené skříňky |
| Se sklem: | NE |
| Závěsná: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





