Univerzální televizní skříň Delta - Bílá
Jak zařídit obývací pokoj, ve kterém bude radost odpočívat i trávit čas s rodinou a přáteli? Častokrát je středobodem tohoto pokoje televize, tak ji zkuste harmonicky zakomponovat s nábytkem Delta.
Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 38 kg |
| EAN: | 0889 |
| Barva/dekor: | Bílá |
| Celková výška: | 36 cm |
| Celková šířka: | 138 cm |
| Celková hloubka: | 35 cm |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Funkce a doplňky: | S LED osvětlením, Uzavřené skříňky |
| Se sklem: | NE |
| Příplatek 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Příplatek 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Hodnota 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Hodnota 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

