Televizní stolek PORO, Dub Riviera/Bílá 160 cm
Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 0078 |
| Barva/dekor: | Bílá, Dub Riviera |
| Celková výška: | 50 cm |
| Celková šířka: | 160 cm |
| Celková hloubka: | 40 cm |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Funkce a doplňky: | Uzavřené skříňky |
| Se sklem: | NE |
| Příplatek 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Příplatek 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Hodnota 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Hodnota 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




