Televizní skříňka NATURAL, Eukalyptus/Scandi 158 cm
Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje - moderní televizní stolek NATURAL. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných moderních a přírodních prvků v dekoru Eukalyptus/Scandi s vysokými dřevěnými nohami a zlatými úchytky pro snadné otevírání a zavírání dvířek.
Televizní skříňka je široká 158 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě tří uzavřených skříněk.
Každý kus nábytku z kolekce NATURAL je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých dřevěných nohou. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Eukalyptus/Scandi.
Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí zlatých úchytků.
ROZMĚRY TELEVIZNÍ SKŘÍŇKY:

Televizní skříňka je součástí kolekce NATURAL, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky.
Celá kolekce se skládá z televizní skříňky, tří komod ve dvou velikostech (106 a 158 cm), knihovny/regálu a nočního stolku.
| Kolekce NATURAL je dostupná také v dekoru: |
|
Písková |
Scandi |
BARVA DEKORU - Eukalyptus/Scandi:
![]() Ekalyptus |
![]() Scandi |
* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Barva/dekor: | Zelená |
| Celková výška: | 52 cm |
| Celková šířka: | 158 cm |
| Celková hloubka: | 38 cm |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Funkce a doplňky: | Uzavřené skříňky |
| Se sklem: | NE |
| Příplatek 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Příplatek 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Hodnota 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Hodnota 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


Písková
Scandi