Pěnová matrace s vysoce elastickou pěnou a latexem COMPO 120 x 200 cm 22 cm
Pěnová matrace s vysoce elastickou pěnou a latexem COMPO 120 x 200 cm 22 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozměry matrace: | 120 x 200 cm |
| Výška matrace: | 22 cm |
| Tuhost matrace: | H2 - měkká |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | Latex, HR pěna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 90x200 cm s gumou - krémová bílá
Skladom
(7 ks)
€7,76
€10,10
(–23 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(3 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,12
€8,17
(–25 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(5 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Podobné produkty
10% sleva s kódem "SPIM10"
SLUŽBA
Pěnová matrace PORTO 80x200cm - 16 cm H3
Skladom
(8 ks)
€101,35
€117,36
(–13 %)
SLUŽBA
Pěnová matrace s kokosem VIGO 180x200cm, 12 cm H3
Skladom
(1 ks)
€184,28
€212,40
(–13 %)
