Matrace BASIC 80 x 200 X 10 cm
Matrace BASIC 80 x 200 X 10 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Rozměry matrace: | 80 x 200 cm |
| Výška matrace: | 10 cm |
| Tuhost matrace: | H2 - měkká |
| Nosnost matrace: | 50 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna |
| Potah: | Pratelný |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(5 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(3 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 90x200 cm s gumou - krémová bílá
Skladom
(7 ks)
€7,76
€10,10
(–23 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,12
€8,17
(–25 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Podobné produkty
SLUŽBA
Matrace ROMA Maxi s paměťovou pěnou 80x200cm, 28 cm H2
Skladom
(2 ks)
€206,44
€240,72
(–14 %)
SLUŽBA
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 80 x 200 cm 17 cm
Skladom
(1 ks)
€85,34
€96,84
(–11 %)
SLUŽBA
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 160 x 200 cm 17 cm
Skladom
(1 ks)
€156,77
€184,07
(–14 %)
