Matrace MODENA s latexem 140x200 cm, 23cm H2,5
Matrace je vysoká 23 cm obsažená z vícekapsového jádra, PUR pěny a latexu.
Pohodlná vícekapsová matrace, oboustranná. Jádrem matrace je vícekapsová pružina, až 1000 pružin / m2. Matrace díky hustě uloženým pružinám vykazuje zvýšenou bodovou elasticitu a dokonalou oporu těla. Latexová pěna je použita oboustranně, matraci lze používat oboustranně bez kompromisů v pohodlí. Latex neabsorbuje prach, díky perforaci je prodyšný, což zabraňuje růstu roztočů a plísní. Má ortopedické vlastnosti a dobře se přizpůsobí tělu.
Silné stránky
- přizpůsobení tělu
- zvýšená bodová flexibilita - multikapsa 1000spr / m2 v 7zónovém systému
- dvě použitelné strany se stejným komfortem
- ortopedické vlasnosti, latex neabsorbuje prach
Vlastnosti této matrace
- potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPU,
- matrace má ortopedické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř,
- matrace má 7 zón a tak se dokonale přizpůsobí tělu,
- matrace má kanálky pro přísun vzduchu a větrání, nehrozí tvorba vlhkosti a plísně,
- obsahuje antibakteriální a antialergicý povrch proti vzniku roztočů a jiných plísní,
- multipocket 1000 kapsičkových pružin
- obsahuje latex
- obsahuje polyuretanovou pěnu
- oboustranná matrace
- netkaná textilie odolná vůči klimatizaci,
- potah matrace lze prát při šetrném praní na 40°C.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Rozměry matrace: | 140 x 200 cm |
| Výška matrace: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | H2,5 - měkká/střední |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna, Latex, Vícekapsové pružiny |
| Technologie: | 7 zón |
| Potah: | Pratelný |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
| Jádro: | 1000 pružin/m2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Súvisiaci tovar
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,12
€8,17
(–25 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(6 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 90x200 cm s gumou - fialová
Skladom
(4 ks)
€5,30
€6,12
(–13 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(>10 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - hnědá
Skladom
(3 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - šedá
Skladom
(1 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Podobné produkty
SLUŽBA
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 140 x 200 cm 17 cm
Skladom
(1 ks)
€139,94
€160,06
(–12 %)
SLUŽBA
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 90 x 200 cm 17 cm
Skladom
(2 ks)
€93,97
€108,74
(–13 %)
