Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 180 x 200 cm 17 cm
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 180 x 200 cm 17 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozměry matrace: | 180 x 200 cm |
| Výška matrace: | 17 cm |
| Tuhost matrace: | H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna, PUR profilovaná pěna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(5 ks)
€6,52
€8,98
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,52
€8,98
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,34
€10,62
(–30 %)
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 90x200 cm s gumou - krémová bílá
Skladom
(7 ks)
€7,75
€10,09
(–23 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(>10 ks)
€6,52
€8,98
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,11
€8,16
(–25 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(3 ks)
€7,34
€10,62
(–30 %)
Podobné produkty
10% sleva s kódem "SPIM10"
SLUŽBA
Pěnová matrace PORTO 90x200cm - 11 cm H3
Skladom
(>10 ks)
€86,92
€100,45
(–13 %)
SLUŽBA
Matrace RELAX 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
€61,48
€70,92
(–13 %)
SLUŽBA
Matrace ze studené pěny HR 80 x 160 cm, 13 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€77,52
10% sleva s kódem "SPIM10"
SLUŽBA
Pěnová matrace PORTO 140x200cm - 16 cm H3
Skladom
(9 ks)
€166,49
€193,36
(–13 %)
10% sleva s kódem "SPIM10"
SLUŽBA
Pěnová matrace PORTO 180x200cm - 11 cm H3
Skladom
(>10 ks)
€157,05
€183,92
(–14 %)
