Postel WENECJA 160x200 31, Dub Sonoma/Norská borovice
Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 135.4 kg |
| EAN: | M07574 |
| Barva/dekor: | Sonoma, Norská borovice |
| Materiál: | Lamino |
| Celková výška: | 91 cm |
| Celková šířka: | 173 cm |
| Matrace: | Bez matrace |
| Rošt: | Součástí balení |
| Spací plocha: | 160 x 200 cm |
| Úložný prostor: | ANO |
| Celková délka: | 209 cm |
| Pro velikost matrace: | 160 x 200 cm |
| Příplatek 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/4334.jpg?67cae0f4 |
| Příplatek 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/8621-3.jpg?67cae0f4 |
| Příplatek 3: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/4301.jpg?67cae0f4 |
| Příplatek 4: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/791.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/746.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/1472.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 3: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/764.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 4: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/4334.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 5: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/8621-3.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 6: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/4301.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 7: | https://www.luceda.cz/user/shop/big/791.jpg?67cae0f4 |
| Hodnota 8: | https://www.luceda.cz/user/documents/upload/Obrázky k příplatkům/Rošt 2x.jpg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.











