Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné police |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 0184 |
| Barva/dekor: | Dub Artisan |
| Materiál: | Lamino |
| Celková výška: | 20 cm |
| Celková šířka: | 107 cm |
| Celková hloubka: | 15 cm |
| Povrchová úprava: | Mat |
| ? Počet polic: | 1 police |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





