Sestava nábytku do obývacího pokoje GRENADA, 305 cm Dub San Remo
Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obývací stěna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 230 kg |
| EAN: | M01365 |
| Celková výška: | 202 cm |
| Celková šířka: | 305 cm |
| Celková hloubka: | 59 cm |
| Povrchová úprava: | Mat |
| Funkce a doplňky: | S vitrínou, S úložným prostorem, Otevřené police, Uzavřené skříňky, Se šuplíky |
| Se sklem: | ANO |
| TV prostor (šířka): | do 120 cm |
| Počet dílů/prvků: | 4 – 5 dílů |
| Styl: | Klasický |
| Prostor pro TV: | 116 x 82 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Výpis diskuzí
Jitka
Zajímá mně rozměr stěny.
Nicneříkající popis... ... nad....





