Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreslá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá, Šedá, Zelená, Modrá, Žlutá, Růžová, Béžová, Krémová, Květinový vzor |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 103 cm |
| Celková šířka: | 85 cm |
| Celková hloubka: | 90 cm |
| Úložný prostor: | Ne |
| Název látky: | POSO, KRONOS, PAROS, RIVIERA, CORAL |
| Funkce/vybavení: | Křeslo ušák |
| Volitelná barva nohou: | ANO |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
Hana
Dobrý den, z jakého materiálu je vyrobena kostra křesla ušák MAYA? Jaká je nosnost křesla? Jaká je záruční doba? Děkuji
