Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komody a skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 45 kg |
| Barva/dekor: | Dub Arttisan |
| Materiál: | ABS, Lamino |
| Celková výška: | 86 cm |
| Celková šířka: | 138,5 cm |
| Celková hloubka: | 41 cm |
| Funkce/vybavení: | Se šuplíky, Se skříňkou |
| Povrchová úprava: | Mat |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



