Dětská pěnová matrace FALA s kokosem 120 x 60 cm, 11 cm H2-H3
Ověřený obchod
Hodnotilo nás více než 5 000 zákazníků
Dostupnost produktů
U nás nemusíte čekat měsíce na dodání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Rozměry matrace: | 120 x 60 cm |
| Výška matrace: | 11 cm |
| Tuhost matrace: | H2 - měkká, H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 70 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna, Kokos, PUR profilovaná pěna |
| Potah: | Pratelný |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
| Příplatek 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Příplatek 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
| Hodnota 1: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/83060.jpg?68109392 |
| Hodnota 2: | https://www.luceda.cz/user/shop/orig/88350-1.jpg?69d893dc |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

