Zdravotní matrace MEDICAL 180 x 200 x 16 cm
Vysoce komfortní matrace - výška 16cm!!!!, kde jádro matrace tvoří deska z vysoce kvalitní elastické pěny o vyšší objemové hmotnosti, která díky své struktuře umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu. Působí velmi pozitivně na celkovou renegeraci organizmu a uvolnění svalstva.
- středně tvrdá matrace, nosnost do 130kg na 1/2 matrace.
- lze polohovat.
- působí velmi pozitivně na celkovou regeneraci organizmu a tím se zvyšuje užitná hodnota matrace.
- matrace je opatřena vysoce luxusním a kvalitním snímatelným a pratelným potahem na 40 °C, který je opatřen zipem pro lepší manipulaci.
- potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.
- matrace je oboustranná, což zaručuje dlouhou životnost.
- výška matrace 16cm!!!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Rozměry matrace: | 180 x 200 cm |
| Výška matrace: | 16 cm |
| Tuhost matrace: | H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 130 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna |
| Potah: | Pratelný |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
