Šuplík pod postel IRIS 198 cm - barva Dub lanýž
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šuplíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Barva dřeva: | Dub Artisan |
| Materiál: | Lamino |
| Délka: | 198 cm |
| Hloubka: | 78 cm |
| Výška: | 28 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
