Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 174 kg |
| Barva dřeva: | Dub Artisan |
| Materiál: | ABS, Lamino |
| Celková výška: | 200 cm |
| Celková šířka: | 196 cm |
| Celková hloubka: | 57,5 cm |
| Povrch: | matný |
| Typ skříně: | Klasická, Se šuplíky, Čtyřdveřová |
| Typ dvěří: | Otočné |
| Se zrcadlem: | ANO |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
