Rozkládací pohovka CALABRINI Tilia, 243 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedačky a kreslá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková výška: | 100 cm |
| Celková šířka: | 243 cm |
| Celková hloubka: | 117 cm |
| Úložný prostor: | Ano |
| Název látky: | TILIA |
| ? Typ: | Trojmístná, Rozkládací |
| Tvar: | Do I |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
