Rohová sedačka SILVA, 275 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Bílá, Černá, Hnědá, Zelená, Modrá, Oranžová, Červená, Růžová, Béžová, Krémová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 90 cm |
| Celková šířka: | 275 cm |
| Celková hloubka: | 202 cm |
| Úložný prostor: | Ano |
| Název látky: | MONOLITH, SOFT, SAWANA |
| Volitelná barva nohou: | NE |
| ? Typ: | Čtyřmístná, Rozkládací |
| Tvar: | Do L |
| Nastavitelné opěrky hlavy: | Ano |
| Látka: | Soft (Eko-kůže), Monolith, Sawana |
| Celková šířka: | 275 cm |
| Celková výška: | 90 cm |
| Celková hloubka: | 202 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| Výška sedu: | 55 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
Jiřina Beránková
Prosím informaci o výšce sedu a hloubce sedu . Děkuji
Klára Fajčíková
Dobrý den, jaký je prosím rozměr při rozložení? Děkuji za odpověď.
Kristýna Paličová
Dobrý den,
měla bych dotaz jakou má sedací souprava nosnost.
Děkuji
Kristýna Paličová
Petr
Dobrý den, sedací plocha obsahuje pružiny a nebo jen pěnu?
Rotreklova
Dobrý den, prodáváte i na splátky? Děkuji za odpověď
