Rohová sedačka NIVA SAWANA, 298 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Bílá, Černá, Šedá, Hnědá, Zelená, Modrá, Žlutá, Růžová, Krémová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 83 cm |
| Celková šířka: | 298 cm |
| Celková hloubka: | 143 cm |
| Úložný prostor: | Ano |
| Název látky: | KRONOS, SAWANA, PAROS |
| Volitelná barva nohou: | NE |
| ? Typ: | Pětimístná, Rozkládací |
| Tvar: | Do U |
| Nastavitelné opěrky hlavy: | Ne |
| Látka: | Kronos, Paros, Sawana |
| Celková šířka: | 298 cm |
| Celková výška: | 83 cm |
| Celková hloubka: | 143 cm |
| Hloubka sedu: | 76 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
Martina Odehnalová
Také by mě zajímalo jestli jsou součástí sedačky i polštáře… Děkuji za odpověď. Martina
Nela
Jsou k tomu i ty polštáře?
Michal Toman
Dobrý den, chci se prosím zeptat, zda jsou součástí sedačky i polštáře . Děkuji
Lenka
Jsou k tomu ty polštáře?
Zuzana Justichová
Proninte, ale vase slovni informace pphodlny a distacujici mi nestaci. Chybi mi zakladni rozmery jako je hloubka sedu, vyska sedu, zda je sedacka rozkladaci, pripadne s uloznym prostorem.
Daniel Kára
Dobrý den chci se zeptat jsou k sedačce i polštáře? Děkuji
Lukáš
Dobrý den, je tato sedačka dodávána i s polštářema?
Milan
Zdravím, prosím o informaci, jakou má sedačka hmotnost. Děkuji
Viktorie Hrabicová
Jsou k sedačce i polštářky?
Janka
Dobry den prosim dalo bi se uvas ns splátky sedaci suprava
