Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá, Šedá, Hnědá, Zelená, Modrá, Oranžová, Červená, Žlutá, Růžová, Krémová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 90 cm |
| Celková šířka: | 347 cm |
| Celková hloubka: | 203 cm |
| Úložný prostor: | Ano |
| Název látky: | KRONOS, MONOLITH, VOGUE, APHRODITE |
| Volitelná barva nohou: | NE |
| ? Typ: | Pětimístná, Rozkládací |
| Tvar: | Do U |
| Nastavitelné opěrky hlavy: | Ano |
| Látka: | Kronos, Monolith, Primo |
| Výška nohou: | 9,5 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Celková šířka: | 347 cm |
| Spací plocha: | 271 x 123 cm |
| Celková hloubka: | 203 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
