Rohová sedačka BEN, 277 cm, Aphrodite 29, levý roh - 2.jakost
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bazárový tovar |
|---|---|
| Hmotnosť: | 150 kg |
| Barva: | Černá, Šedá, Hnědá, Zelená, Modrá, Oranžová, Červená, Žlutá, Růžová, Krémová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 95 cm |
| Celková šířka: | 277 cm |
| Celková hloubka: | 200 cm |
| Úložný prostor: | Ano |
| Název látky: | KRONOS, MONOLITH, VOGUE, APHRODITE |
| ? Typ nábytku: | Sedačky a křesla |
| Volitelná barva nohou: | NE |
| ? Typ: | Čtyřmístná, Rozkládací |
| Tvar: | Do L |
| Nastavitelné opěrky hlavy: | Ano |
| Látka: | Kronos, Monolith, Vogue |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
