Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Bílá, Černá, Šedá, Hnědá, Zelená, Modrá, Růžová, Krémová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 58 cm |
| Celková šířka: | 299 cm |
| Celková hloubka: | 143 cm |
| Úložný prostor: | Ano |
| Název látky: | POSO |
| Volitelná barva nohou: | NE |
| ? Typ: | Pětimístná, Rozkládací |
| Tvar: | Do U |
| Nastavitelné opěrky hlavy: | Ne |
| Látka: | Poso |
| Celková šířka: | 299 cm |
| Celková výška: | 58 cm |
| Celková hloubka: | 143 cm |
| Hloubka sedu: | 76 cm |
| Výška sedu: | 38 cm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
