Rohová sedací souprava KAMELOT III do U, 365 cm Pravý roh, barva: ELEMENT 17 - 2.jakost
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bazárový tovar |
|---|---|
| Hmotnosť: | 182 kg |
| Barva: | Černá, Šedá, Hnědá, Zelená, Modrá, Oranžová, Červená, Žlutá, Růžová, Béžová, Krémová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 100 cm |
| Celková šířka: | 365 cm |
| Celková hloubka: | 194 cm |
| Úložný prostor: | Ne |
| Název látky: | ELEMENT |
| ? Typ nábytku: | Sedačky a křesla |
| Volitelná barva nohou: | NE |
| ? Typ: | Rozkládací, Pětimístná a více |
| Tvar: | Do U |
| Nastavitelné opěrky hlavy: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
