Rohová sedací souprava AMBRA Monolith
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá, Šedá, Hnědá, Zelená, Modrá, Béžová, Krémová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 70 cm |
| Celková šířka: | 245 cm |
| Celková hloubka: | 150 cm |
| Úložný prostor: | Ano |
| Název látky: | MONOLITH |
| ? Typ: | Trojmístná, Rozkládací |
| Tvar: | Do L |
| Nastavitelné opěrky hlavy: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
Boučková
Jaká je hloubka sedáku bez polštářů, dají se odložit?
