Pěnová matrace s vysoce elastickou pěnou RIMINI II 160 x 200 cm 23 cm
Pěnová matrace s vysoce elastickou pěnou RIMINI II 160 x 200 cm 23 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozměry matrace: | 160 x 200 cm |
| Výška matrace: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | HR pěna, PUR profilovaná pěna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 90x200 cm s gumou - krémová bílá
Skladom
(7 ks)
€7,76
€10,10
(–23 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(5 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,12
€8,17
(–25 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(3 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Podobné produkty
SLUŽBA
Matrace SUPERFLEX 9 zón - 120x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(4 ks)
€137,52
€158,83
(–13 %)
SLUŽBA
Matrace ze studené pěny HR 80 x 160 cm, 13 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€77,59
SLUŽBA
Zdravotní matrace MEDICAL 90 x 200 x 16 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
14-21 dní
€98,15
€112,85
(–13 %)
