Pěnová matrace s paměťovou pěnou VISCO a latexem NASA 180x200 cm 16 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozměry matrace: | 180 x 200 cm |
| Výška matrace: | 16 cm |
| Tuhost matrace: | H2 - měkká |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna, Paměťová pěna, Latex |
| Praní potahu: | 40 °C |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
