Pěnová matrace s latexem ALPINO 160 x 200 cm 18 cm
Pěnová matrace s latexem ALPINO 160 x 200 cm 18 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozměry matrace: | 160 x 200 cm |
| Výška matrace: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | H2 - měkká, H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna, Latex, HR pěna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 90x200 cm s gumou - krémová bílá
Skladom
(7 ks)
€7,76
€10,10
(–23 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,12
€8,17
(–25 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(5 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(3 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Podobné produkty
10% sleva s kódem "SPIM10"
SLUŽBA
Pěnová matrace PORTO 140x200cm - 16 cm H3
Skladom
(9 ks)
€166,63
€193,51
(–13 %)
SLUŽBA
Zdravotní matrace VITALITY 90 x 200 x 13 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
14-21 dní
€80,30
€92,32
(–13 %)
