Pěnová matrace CHICAGO 180 x 200 cm 19 cm
Pěnová matrace CHICAGO 180 x 200 cm 19 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozměry matrace: | 180 x 200 cm |
| Výška matrace: | 19 cm |
| Tuhost matrace: | H2 - měkká |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | HR pěna |
| Praní potahu: | 40 °C |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(3 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 90x200 cm s gumou - krémová bílá
Skladom
(7 ks)
€7,76
€10,10
(–23 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(5 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,12
€8,17
(–25 %)
Podobné produkty
SLUŽBA
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 90 x 200 cm 17 cm
Skladom
(2 ks)
€93,97
€108,74
(–13 %)
10% sleva s kódem "SPIM10"
SLUŽBA
Pěnová matrace PORTO 160x200cm - 16 cm H3
Skladom
(5 ks)
€185,51
€217,12
(–14 %)
