Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo na upevnenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595100178831 |
| Tvar panelu: | Pří |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Délka: | 2,5 m |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
