Noční stolek z masivu IRIS, 39 cm Šedá/Dub Artisan
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Noční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Barva dřeva: | Dub Artisan, Šedá |
| Materiál: | Borovice |
| Celková výška: | 41,5 cm |
| Celková šířka: | 39 cm |
| Celková hloubka: | 30 cm |
| Funkce/vybavení: | Otevřené police |
| Povrch: | matný |
| Celková šířka: | 39 cm |
| Celková hloubka: | 30 cm |
| Celková výška: | 41,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
