Noční stolek z masivního dřeva PCZ 29 - 2. jakost
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bazárový tovar |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Barva dřeva: | Bílá, Přírodní, Olše, Ořech |
| Materiál: | Borovice |
| ? Typ nábytku: | Stoly a stolky |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 33 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
