Matrace MILANO Plus s latexem a kokosem 90x200 cm, 21 cm H3
Matrace je vysoká 21 cm obsažená jádrem z kapesních pružin, PUR pěny, kokosu a latexu.
Taštičková pružinová matrace. Vysoký komfort používání díky elastickému latexu, který se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Díky své porézní struktuře poskytuje latex dobrou ventilaci, neabsorbuje prach a má antibakteriální vlastnosti. Jedná se o velmi odolný materiál, odolný proti deformaci. Kokosová podložka ztvrdne, stabilizuje matraci a prodlouží její životnost. Díky 7zónovým taštičkovým pružinám poskytuje správnou oporu po celé délce těla. Pružiny působí bodově a přizpůsobují se anatomickým tvarům těla.
Silné stránky
- ortopedické vlastnosti
- dobrá cirkulace vzduchu, zabraňuje rozvoji roztočů
- kokos zpevňuje a stabilizuje matraci
- latex neabsorbuje prach
Vlastnosti této matrace
- potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPU,
- matrace má ortopedické vlastnosti prospěšné pro náchylnou páteř,
- matrace má 7 zón a tak se dokonale přizpůsobí tělu,
- obsahuje kapsičkové pružiny,
- obsahuje antibakteriální povrch proti vzniku roztočů a jiných plísní,
- obsahuje latex,
- obsahuje kokosovou vložku,
- netkaná textilie odolná vůči klimatizaci,
- potah matrace lze prát při šetrném praní na 40°C.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Rozměry matrace: | 90 x 200 cm |
| Výška matrace: | 21 cm |
| Tuhost matrace: | H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna, Kokos, Kapesní pružiny, Latex |
| Technologie: | 7 zón |
| Potah: | Pratelný |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Súvisiaci tovar
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 90x200 cm s gumou - fialová
Skladom
(5 ks)
€5,29
€6,12
(–13 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá modrá
Skladom
(>10 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - bílá
Skladom
(7 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 90x200 cm s gumou - krémová bílá
Skladom
(>10 ks)
€7,76
€10,10
(–23 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 180x200 cm s gumou - modrá
Skladom
(>10 ks)
€7,35
€10,63
(–30 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - tmavá šedá
Skladom
(1 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - šedá
Skladom
(4 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo JERSEY 160x200 cm s gumou - krémová
Skladom
(>10 ks)
€6,12
€8,17
(–25 %)
Akcia
Bavlněné prostěradlo FROTÉ 160x200 cm s gumou - Fialová
Skladom
(6 ks)
€6,53
€8,99
(–27 %)
Podobné produkty
SLUŽBA
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 140 x 200 cm 17 cm
Skladom
(1 ks)
€139,91
€160,02
(–12 %)
SLUŽBA
Pěnová matrace s profilovanou pěnou PEDRO 90 x 200 cm 17 cm
Skladom
(2 ks)
€93,95
€108,72
(–13 %)
