Křeslo HERALD, Alfa12, přírodní nožky - 2. jakost
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bazárový tovar |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Barva: | Šedá, Hnědá, Zelená, Modrá, Červená, Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
| Celková výška: | 118 cm |
| Celková šířka: | 78 cm |
| Celková hloubka: | 90 cm |
| Úložný prostor: | Ne |
| Název látky: | ALFA |
| Funkce/vybavení: | Křeslo ušák |
| ? Typ nábytku: | Sedačky a křesla |
| Volitelná barva nohou: | ANO |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
