Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody a skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 45 kg |
| Barva dřeva: | Dub Arttisan |
| Materiál: | ABS, Lamino |
| Celková výška: | 86 cm |
| Celková šířka: | 138,5 cm |
| Celková hloubka: | 41 cm |
| Funkce/vybavení: | Se šuplíky, Se skříňkou |
| Povrch: | matný |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
