Bonellová matrace s PUR pěnou a kokosem HAVANA 140x200 cm 18 cm
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrac |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Rozměry matrace: | 140 x 200 cm |
| Výška matrace: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | H3 - střední |
| Nosnost matrace: | 120 kg |
| ? Materiál: | PUR pěna, Kokos, Bonellové pružiny |
| Praní potahu: | 40 °C |
| Sundatelný potah: | Na ZIP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
