Vážení zákazníci, mimořádná situace může ovlivnit dobu dodání. Na doručení vašich objednávek intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení, tým Luceda.cz.

Kniha snů

Kód: 6734
2 hodnocení
Značka: Bart
419 Kč / ks 380,91 Kč bez DPH
skladem
Můžeme doručit do:
8.4.2020
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

www.knihasnu.cz

Každý z nás má sny.
Odpověď hledáme kolem sebe. Sledujeme životy ostatních, sledujeme svět a sbíráme spoustu informací. A právě v tom je ten háček.
Marníme čas nad tím, že zíráme jak žijí druzí a přemýšlíme, jaké by to bylo žít jako on nebo ona. Utápíme se v myšlenkách nad životem, který pro nás neexistuje a nežijeme ten, který máme. Náš sen bude vždy jen naším snem.

Můžeme mít svůj vzor, který nás motivuje, ale nepřemýšlejme nad tím, jak se mu daří – pracujme tak, abychom byli na tom stejně jako on, nebo lépe!

Nebudou mi věřit, že to dokážu, budou se mi smát a vůbec, co si o mně řeknou?

Jednoduše tohle nejsou ty správné otázky. Přece nechceme žít náš život takový, jak ho vidí druzí. Když ráno vstaneme a koukneme se do zrcadla, uvidíme odraz sebe a ne někoho jiného. V cestě za svými sny a štěstím nám nebrání nikdo jiný, než my sami a málo kdo si to dokáže přiznat.

Kniha snů je Vašim prvním krokem jak tohle změnit. Časem se budete přibližovat ke svým cílům zjistíte, že ani Kniha snů není zázrakem z nebes, protože v knize snů o svých snech nečtete, nýbrž na nich pracujete! A to je tím klíčem k úspěchu. 

www.knihasnu.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: